801 011 038
18 26 77 649
698 090 649
pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-14:00
zdrowie@brat.pl

Nie umiesz złożyć zamówienia, nie masz czasu na wypełnianie formularzy? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i przyjmiemy zamówienie:

Poczta Polska lub Kurier 0 zł

Koszt wysyłki w Polsce:
Wysyłka 0 zł, dla zamówień powyżej 99 zł po przedpłacie.
Dla zmówień powyżej 199 zł wysyłka za pobraniem GRATIS.
więcej o kosztach wysyłki

Czas wysyłki:
95% paczek wysyłamy w ciągu 24 godzin od wpłaty lub potwierdzenia zamówienia.
W przypadku opóźnienia informujemy mailem lub telefonicznie.

Sklep internetowy ZDROWIE.brat.pl - Ziołolecznictwo Strona główna sklepu - Medycyna naturalna - kuracje lecznicze

Sklep Zdrowie

Suszone owoce, bakalie, orzechy.
Oleje, kosmetyki, soki, przyprawy.
Zioła, preparaty ziołowe, miody.

BRAT.PL Halina Petraszek. Sklep Zdrowie - ziołolecznictwo. Fotografia- Ziołolecznictwo - Medycyna naturalna i niekonwencjonalna Twój status: Gość! Zaloguj się tutaj.
Jeśli nie masz u nas konta założysz je tutaj.
Ulgowa infolinia 0 801 011 038 zamów zioła lecznicze telefonicznie Moje Konto :: Zawartość koszyka :: Zamówienie

W chwili obecnej sklep zdrowie.brat.pl pozwala tylko na podgląd historii zamówień.
Zapraszamy do nowego sklepu sklep.brat.pl


Szukaj również w opisach produktów

Wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w ...Sklep » Zdrowie » Natures Sunshine
Design dla sklepów Forum osCommerce
Informacje
O firmie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności i cookies
Wysyłka i płatność
Pomoc (FAQ)
Kontakt

Cennik
Zabezpieczenie paczki
Opinie o sklepie
Zniżki dla klientów
Mapa serwisu
Kategorie
 Suplementy diety


 Suszone owoce, bakalie


 Oleje zimnotłoczone, tradycyjne


 Kosmetyki


 Przyprawy


 Soki zdrowotne


 Odchudzanie


 Pozostałe


 Urządzenia


 Grzyb Reishi


 Grzyb Shiitake


 Książki


 Mąki i Kasze


 Miody


 Miody Manuka


 Napoje i herbaty


 Plastry


 Preparaty ziołowe 


 Produkty energetyzujące


 Ubranie zdrowotne


 Do urządzeń


  
Wyszukiwanie Zaawansowane
Nowości więcej
Ultra Cytrynian Magnezu 225mg 120 tabletek - skurcze, serce - SWANSON
Ultra Cytrynian Magnezu 225mg 120 tabletek - skurcze, serce - SWANSON
45.90zł
Producenci
Kontakt
Zdrowie - medycyna naturalna i ziołolecznictwo - kontakt

801 011 038

+48 18 26 77 649

+48 698 090 649
pn-pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-14:00

Formularz kontaktowy

Nie umiesz złożyć zamówienia, nie masz czasu na wypełnianie formularzy? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie i przyjmiemy zamówienie:

Opinie o Sklep dla Twojego zdrowia na Opineo.pl
Allegro - nasze komentarze - sklep zdrowie

Akceptujemy płatności online - Dotpay.pl

Certyfikat ssl - bezpieczny sklep
Natures Sunshine Natures Sunshine

Produkty Nature's Sunshine w naszym sklepie

NATURE'S SUNSHINEnature's-sunshine-panstwo-hughesPonad 36 lat temu państwo Hughes znaleźli sposób na wspieranie i utrzymanie dobrego zdrowia - w ten sposób powstał mały rodzinny biznes. Nikt wtedy nie podejrzewał, że firma odniesie ogromny sukces. Tuż po rozpoczęciu działalności stało się oczywiste, że oparte na naturalnych, ziołowych składnikach kapsułki odpowiadają potrzebom wielu ludzi i budzą ich ogromne zainteresowanie.

Obecnie Nature's Sunshine Products to międzynarodowa organizacja oferująca bogatą gamę naturalnych produktów wspierających na co dzień organizm człowieka, doskonałą kondycję i samopoczucie.

W firmie Nature’s Sunshine utrzymanie najwyższej jakości produktów uważamy za swój obowiązek. Używamy wyłącznie najlepszych surowców dostarczanych z Ameryki, Europy, Afryki i Azji oraz zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów – naukowców posiadających ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę na temat ziół oraz badań naukowych. Rozpocznij swoją podróż online  po fabryce firmy Nature’s Sunshine i przekonaj się ile dokładamy starań, abyś otrzymał produkty najwyższej jakości.

Od ponad 36 lat NSP produkuje swoje starannie opracowane suplementy odżywcze, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Jeżeli chcesz poprawić samopoczucie, kondycję, a także jakość swojego życia i jednocześnie poszukujesz możliwości uzyskania finansowej niezależności, jesteśmy pewni, że Nature’s Sunshine może spełnienić Twoje oczekiwania.
nature's-sunshine

HISTORIA NATURE'S SUNSHINE:
1972 - Powstanie firmy Natures Sunshine:

Gene Hughes miał poważne problemy żołądkowe. Stosował różne produkty, niestety bez rezultatów. Przyjaciel poradził mu, żeby zjadał codziennie łyżeczkę pieprzu cayenne. Przyniosło to znaczną poprawę. Kilka miesięcy później Kristine, żona Genea zaproponowała, aby umieścić pieprz cayenne w kapsułkach, co ułatwiłoby jego stosowanie. Pieprz cayenne w kapsułkach wzbudził zainteresowanie lokalnej społeczności i sprzedawał się bardzo dobrze. Był to początek NSP.

1974 - Wprowadzenie planu marketingowego NSP:

Nature's Sunshine zdecydowała się rozszerzyć działalność na sprzedaż bezpośrednią. Dzięki temu ludzie zainteresowani stosowaniem ziół widzieli rzeczywiste rezultaty osiągane przez osoby polecające produkty, łatwiej podejmując decyzję o ich stosowaniu. Następnie sami mogli opowiadać o swoich rezultatach znajomym, przyjaciołom i rodzinie, co przyczyniło się do rozwoju firmy.

1976 -  Emisja akcji Natures Sunshine:


W1976 roku Nature's Sunshine wyemitowała swoje akcje w ofercie publicznej. Początkowo na giełdzie międzystanowej, sprzedając 100 akcji. W1978 roku akcje firmy pojawiły się na giełdzie NASDAO,

1976 -  Wprowadzenie produktów NSP na rynki zagraniczne:


październiku 1976 roku NSP otworzyła przedstawicielstwo w Kanadzie. Obecnie Nature's Sunshine Products sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach świata oferując ich mieszkańcom możliwość czerpania wielu korzyści z roślin i ziół w prostej i wygodnej do spożycia formie.

1978 - Budowa zakładu produkcyjnego Nature's Sunshine:


W1978 roku firma Naturę's Sunshine zdecydowała się na wybudowanie fabryki dostosowanej do własnych wymagań i standardów. Powierzchnia budynku wynosiła 3335 metrów kwadratowych, które zostały przystosowane do produkcji najwyższej jakości produktów. Efektem szybkiego rozwoju firmy były rozbudowy zakładu produkcyjnego w 1983 i 1997 roku.

1979 - Powstanie działów QA oraz R&D:

tawiając na najwyższą jakość swoich produktów w 1979 roku firma NSP stworzyła Dział Jakości Produktów (Quality Assurance - QA). Przy wykorzystaniu najnowszych technologii dział ten poszukuje metod uzyskiwania doskonałej jakości produktów końcowych. Powstał też Dział Badań i Rozwoju (Research and Development - R&D), który testuje zioła z całego świata.

1986 - Pierwsza Szkoła dla Managerów NSP:


W1986 roku zorganizowano pierwszą Szkołę dla Managerów. Uczestnicy zajęć zdobywali w niej wiedzę o produktach firmy Nature's Sunshine, sposobach utrzymania dobrego zdrowia, a także dzielili się swoimi doświadczeniami i sukcesami. Przez lata edukacja stanowiła integralną cześć sukcesu Nature's Sunshine.


1992: NSP osiąga sprzedaż w wysokości 100 milionów dolarów.2002 Otwarcie rozbudowanego zakładu produkcyjnego

:

Kontynuując zaangażowanie w jakość oferowanych produktów, NSP rozbudowała i unowocześniła swoją fabrykę, dzięki czemu może podwoić możliwości produkcyjne. Wszystkie udoskonalone systemy mechaniczne są porównywane do systemów używanych w przemyśle farmaceutycznym i zapewniają dalszy rozwój Nature's Sunshine Products.

2000: NSP osiąga sprzedaż w wysokości 300 milionów dolarów.


2007: Nature's Sunshine świętuje 35-lecie istnienia.
EKSPERTYZA NAUKOWA:Obecnie coraz więcej ludzi interesuje się naturalnymi produktami odżywczymi i suplementami. Dlatego też firmy z branży odżywczej przykładają coraz większą wagę do jakości oferowanych produktów, czystości zawartych w nich składników oraz rezultatów, jakie osiągają klienci. Jest to możliwe dzięki coraz to nowszym technologiom i postępowi w nauce. Nature's Sunshine jest liderem w branży, a nasza jakość jest bezkonkurencyjna.

Rozwój Produktu


Motto NSPto „Jakość, Obsługa, Integralność" i jest to także nasz sposób na życie. W Nature's Sunshine pomysł na najlepsze produkty powstaje w Dziale Badań i Rozwoju (R&D).

Rozwój produktu zaczyna się w momencie zaakceptowania pomysłu oraz poddania jego składników testom czystości, możliwości działania i bezpieczeństwa. Następnie dział R&D dzięki przygotowaniu wielu ekspertyz i wykorzystaniu zaawansowanych technologii zamienia pomysł na rzeczywisty, końcowy produkt. Należy pamiętać, że każdy ukończony produkt musi spełniać wymogi dotyczące odpowiedniej konsystencji, smaku, jakości oraz wyglądu. Nasi naukowcy opracowują takie produkty bez użycia sztucznych substancji wzmacniających, dzięki czemu pozostają one naturalne.

Początkowo produkowana jest partia wstępna, która poddawana jest testom. Dział Badań i Rozwoju jest odpowiedzialny za trwałość - sprawdza, czy utrzymana jest stała jakość i odpowiednie korzyści przez cały okres przydatności do spożycia. Musimy mieć pewność, że wszystkie trafiające do naszych Klientów i Dystrybutorów produkty spełniają wymagania opisane na etykietach i utrzymują odpowiedni wygląd i estetykę. Jeżeli produkt pomyślnie przejdzie wszystkie testy przechodzi do masowej produkcji.

Dobre Praktyki Produkcyjne

Doskonałą jakość produktów Nature's Sunshine gwarantują Dział Badań i Rozwoju, Dział QA oraz Dział Produkcji, które postępują zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (GMPs). Te rygorystyczne wytyczne zostały zatwierdzone przez ustawę o środkach dietetycznych (DSHEA - Dietary Suplements Health and Education Act), której oficjalna, rządowa wersja została sporządzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

NSP przestrzega surowej polityki wewnętrznej, której założenia spełniają bądź przekraczają te opracowywane przez amerykański rząd.

NAUKA:

Zapewnienie Jakości

Nature's Sunshine wierzy, że bezkompromisowa jakość nie jest opcją - to obowiązek. Dzięki temu osnature's-sunshine-naukaiągnęliśmy pozycję lidera. Oddając w Twoje ręce najlepszej jakości zioła i suplementy odżywcze, NSP wyposaża Cię w narzędzia niezbędne do wspierania Twojej dobrej kondycji oraz do tego, byś wyglądał i czuł się jak najlepiej.

1. Pozyskiwanie surowców

Zapewnienie jakości zaczyna się na etapie pozyskiwania surowców. NSP wykorzystuje jedynie te najlepsze. Każdego roku, Nature's Sunshine dokonuje oceny miejsc, z których nabywa surowce do wytwarzania swoich produktów, zapewniając w ten sposób wykorzystanie tylko tych o niekwestionowanej jakości.

2. Testowanie surowców

Surowce transportowane są do zakładu produkcyjnego NSP, gdzie zostają poddane szeregowi wnikliwych testów jakości, które zapewniają odpowiednią siłę działania i czystość produktów. W zakres badań surowców wchodzą między innymi:
•  Badanie organoleptyczne. Badamy smak, zapach, kolor i wygląd ziół oraz sprawdzamy, czy nie zawierają jakichkolwiek obcych substancji organicznych lub nieorganicznych, takich jak papier, plastik czy metale.
•  Cienkowarstwowa Chromatografia Cieczowa. Metoda ta pozwala nam na identyfikację ziół i zbadanie ich jakości. Pobieramy „odcisk palca" z danej próbki zioła i porównujemy go z szeregiem znanych standardów.
•  Wysokosprawna Chromatografia Cieczowa. Metoda ta bada czystość i siłę działania surowców, zwłaszcza ziół zawierających aktywne związki chemiczne.
•  Badanie popiołu i badanie kwasami nierozpuszczalnymi.
Niewielka próbka ziół jest palona w celu wykrycia obecności pyłu bądź innych obcych materiałów nieorganicznych. Pozostały popiół jest poddawany działaniu kwasu i ponownie palony w celu odnalezienia jakichkolwiek cząsteczek metalu.
•  Badanie poziomu pH. Wszystkie surowce testowane są pod tym kątem.
•  Badania na obecność mikrozanieczyszczeń. Surowce są poddawane badaniom na obecność pleśni, drożdży, bakterii E. coli, salmonelli i gronkowca.
•  Spektroskopia IR. Ta procedura nadaje ważność autentyczności i czystości próbkom ziół.
•  Plazma indukcyjnie sprzężona. Badamy poziomy mineralne pod względem zawartości i czystości. Istotne jest także przeprowadzenie badania na zawartość metali ciężkich
w celu upewnienia się, że produkty NSP są bezpieczne i wolne od szkodliwych metali.
•  Badanie promieniowania. Za pomocą jednego
z najczulszych liczników Geigera, NSP jest w stanie przeprowadzić analizę każdego surowca pod względem obecności promieniowania alfa, beta i gamma.

3. Mieszanie surowców i testowanie gotowego produktu.

W zakres testów wchodzą:
•  Dodatkowe badanie mikrobiologiczne.
•  Badanie analityczne.
•  Kontrola wagi kapsułki.
•  Zliczanie kapsułek.
•  Kontrola rozpadu, zapewniająca ściśle określony czas rozpadu kapsułki.
•  Kontrola rozpuszczania, gwarantująca uwalnianie składników w odpowiednim czasie.
•  Sprawdzanie zamknięcia, wyglądu opakowań, etykiet oraz numerów katalogowych.
•  Kontrola zapisu partii. Potwierdza ukończenie i zgodność ze specyfikacjami.

Bezpieczeństwo Produktu:

Dział Naukowy Nature's Sunshine składa się z grupy naukowców zajmujących się biologią, odżywianiem, medycyną i farmacją. Pomagają oni zapewnić bezpieczeństwo produktów, szkolą Dystrybutorów oraz konsumentów w zakresie korzyści płynących z produktów naturalnych.

nature's-sunshine-nauka2

"NSP wśród sprzedawców szczyci się zasłużoną reputacją firmy wymagającej najlepszej jakości surowców. Jeśli sprzedawcy są w stanie sprostać wymogom jakości NSP, mogą sprostać wymogom każdego."

Lynda Hammons,
Wice Prezes Dziaiu QA i Działu Rejestracji Produktów.

Osoby zainteresowane dystrybucją produktów firmy Nature's Sunshine prosimy o kontakt z nami.

Kontynuuj
Zaloguj się
Adres E-mail:
Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Bezpieczne logowanie SSL


KOSZYK
...jest pusty
PROMOCJE
Chlorek magnezu sześciowodny farmaceutyczny - 5kg - BRAT.pl
Chlorek magnezu sześciowodny farmaceutyczny - 5kg - BRAT.pl
69.90zł
29.90zł
RECENZJE
Suszona morwa biała - 1kg – BRAT.pl
Dnia 2.10.2017r został ten produkt zakupiony wraz z innymi. ..
1 z 5 Gwiazdek!
BESTSELLERY
01.Żurawina z USA - 1kg - BRAT.pl
02.Sól himalajska drobna - 1kg – zawiera 84 pierwiastki - BRAT.pl
03.Suszone daktyle - 1kg – słodkie i smaczne - BRAT.pl
04.Migdały kalifornijskie - wysokiej jakości - 1kg - BRAT.pl
05.Śliwka kalifornijska suszona - 1kg - BRAT.pl
06.Pestki dyni łuskane - 1kg - BRAT.pl
07.OLEJ KOKOSOWY tłoczony na zimno - extra virgin – 900ml BRAT.pl
08.Rodzynki sułtanki, sułtańskie - 1kg – smaczne i słodkie - BRAT.pl
09.Nasiona chia - szałwia hiszpańska 1000g – omega 3 i 6 - BRAT.PL
10.Orzechy ziemne - arachidowe - prażone - 1kg – BRAT.pl

2005-2017 osCommerce.pl
BRAT.PL Nieprzerwanie od 2005 roku!